Anahtar Teslim Çözümler

FUZYON ve iştirakleri, yenilenebilir enerji ve elektrik alanında uzman kadrosu ile projeleri birlikte tasarlayıp devreye alarak Müşterilerine akıllı mühendislik çözümleri sunmaktadır. Tüm mühendislik çözümlerini, enerji santralleri için özel ekipleriyle destekliyor. FUZYON, yatırımcı firmalara bakım ve işletme konusundaki desteği ile Santralleri Enerji verimliliği açısından takip etmektedir.

Proje Yönetimi

FUZYON, iç ve dış pazarlardaki başarılı projelerin deneyimi ile yenilenebilir enerji ve elektrik pazarları alanında Proje geliştirme,Proje yönetimi ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

FUZYON dinamik, sürdürülebilir ve uygun maliyetli çözümler üretir. Tasarım aşamasının başında yatırımları optimum parametrelerle hazırlamayı amaçlar.

Proje Geliştirme & Danışmanlık

FUZYON ve iştirakleri, farklı bölgelerdeki yenilenebilir enerji alanları için danışmanlık ve proje geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz proje geliştirmeden işletmeye alınana kadar tüm süreçleri kapsar. FUZYON’un iştirakleri şu anda Türkiye, Ukrayna, İspanya, Portekiz ve Macaristan’da Rüzgar ve Güneş Enerjisi Santrali Projeleri geliştiriyor.